O laser game

O laser game

Co všechno by vám moderní laser game měl nabídnout?

O laser game

Zábava

Moderní zábava kombinující počítačové hry a pohyb. Hraje se v aréně, která je plná překážek, plošin, různých průhledů a tunelů. Na hřišti běháte, schováváte se za překážky. V základních herních módech se snažíte zasáhnout protihráče do svítících bodů na vestě. Při týmové hře si můžete vybrat z různých barev, kterými pak vesta svítí, tak se v aréně rozeznáte jeden od druhého.

O laser game

Různé herní módy

Některé arény pak nabízejí kromě základních herních módů (všichni proti všem a týmová hra) pokročilejší herní módy, kde máte možnost uplatnit taktiku a kromě střílení do protihráčů třeba dobýváte báze, nebo se snažíte chránit cíle, které vám nesmí zničit. Také se můžete vžít do malé zombie apokalypsy a bránit se proti „nakaženým“ spoluhráčům.

Mezi pokročilé herní módy se řadí hlavně:

Hra na držení bází
Zombie – náhodně infikovaní zombíci se snaži infikovat zbytek hráčů
Hra na agenty – zásahem agenta se jím stáváte vy a máte body navíc
S.W.A.T. - která se hraje v úplné tmě pouze se svítilnou na zbrani
Gun game - kde za zásahy získáváte lepší zbraně

O laser game
O laser game

Zážitek v každém věku

Laser game není jen aréna, ale i další prostory. Vstupní hala a bar, kde si můžete oddechnout, prokonzultovat výsledky, posedět a občerstvit se před další hrou.

Šatny, ve kterých se na hru připravíte a většinou i sprchy, kde se můžete po výkonu opláchnout a třeba připravit na pokračování večera.

Tato týmová zábava je pro malé, velké, mladé, staré, muže i ženy.
Laser game se dá hrát od cca 6 let, nicméně záleží na vzrůstu dítěte a jeho případného strachu ze tmy. Od 10 let pak již hrají děti úplně v pohodě.
Primárně je hra určena hlavně pro skupinu od 15 do cca 45 let.

Ty nejlepší laser game nabízejí více herních ploch na jednom místě a k tomu řadu herních módů. Pokaždé tak můžete hrát úplně jiný scénář a na různých mapách.

O laser game