Mercuria Laser Game

Adresa:Argentinská 38, Praha 7 – Holešovice 170 00 (vjezd ulicí V Zákoutí)
Otevírací doba:13 - 23 (Pá+So do 24, So+Ne od 10)
Web: http://www.mercurialaser.cz
Telefon:+420 605 111 811
Cena: 69 - 139 (podle počtu hráčů)

Tip: Recenze Mercuria Laser Game na iNFINITE.Blogu

Mercuria Laser Game je nová a největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser gamu si užijete hru v aréně o velikosti větší než 400m2 a při hře Vám bude hrát muzika z Mortal Kombat (do budoucna se připravují navíc i jiné hudební módy). Krom toho z vesty budete poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR. Za svou nepřemožitelnost zde vítěz získává velkou Kofolu nebo pivo zdarma, kterou si může užít ve velkém vesmírném baru s více než 60 místy k sezení. Kromě laser gamu si můžete vybrat i jiný druh zábavy v podobě stolního fotbálku, šipek či u dětí oblíbených arkádových her (motorky, autíčka či House of Dead).

Aréna má přes 400m2 a stala se tak naprosto největší arénou v Praze! Čeká Vás detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před Vámi objeví mohutný golem, jež Vás hned na přivítanou propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor ve zdi důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé, temné prostředí poskytuje a najít si ty nejlepší palebné pozice. Zrcadla, sudy, matrace a mnohem víc!

V laser gamu na Holešovicích najdete nesrovnatelný systém Laserforce, který nikde jinde v Praze nenajdete.Tento systém nabízí velké množství typů her – od klasických typů všichni proti všem či na týmy si zde můžete zahrát typ hry Revolver (máte omezený počet nábojů a pokud Vám dojde munice, tak jste na chvíli snadná kořist) nebo velmi oblíbeného Gladiátora (omezený počet životů, kdy se Vám za smrt odečítá život, ale pokud Vy někoho zasáhnete, tak získáváte čtvrt životu. Gladiátorem je ten, který zůstane v aréně nejdéle). Zkušenější hráči si mohou dále dát Základny, známý Capture the Flag a mnoho dalších typů her.

Mercuria se také pečlivě stará o své členy. Za poplatek 50,- si na baru zařídíte členskou kartičku, se kterou máte spoustu výhod. Mezi dvě hlavní patří, že místo 12-ti minut hrajete dlouhých 15 minut a že máte každou 10. hru zdarma. K dalším výhodám patří vlastní přezdívka při hře a poté několik speciálních vlastností, které získáváte dosaženými úrovněmi. K těm například patří:

    ·Level 1 Samopal - zasáhnete několik nepřátel v řadě a získáte kulomet. Pokud umřete, tak o něj přicházíte.

    ·Level 2 Nezranitelnost – zasáhnete 5 protihráčů v řadě, aniž byste umřeli a máte na 10 vteřin štít

    ·Level 3 Odplata – ta Vám umožní hned ožít. Stisknete speciální tlačítko a můžete to protihráči hned vrátit J

    ·a několik dalších až do Levelu 7

Při hře se určitě zapotíte, a proto můžete využít šatny na převlečení, kde jsou uzamykatelné skříňky. Dále se dá využít sprcha a pokud byste si zapomněli ručník, tak Vám ho za drobný úplatek půjčí na baru. Myslí tu i na Vaše cennosti, které si můžete uzamknout do skříňky přímo ve zbrojírně.

Po hře můžete schladit žízeň v prostorném vesmírném baru s více než 60 místy k sezení. Na pivo si můžete vybrat mezi Staropramen 10° a Staropramen 12° nefiltrovanou a nealko mezi točenou Kofolou či produkty Pepsi. Když někomu z běhání vyhládne, tak si může dát zapečené Panini Crocodile. A pro večerní akce je zde také velký výběr tvrdého alkoholu J