Lazer Fun v Praze

Adresa: Drahobejlova 1073/36, Praha 9
Otevírací doba:Denně: 10:00-24:00
Web: http://www.lazerfunpraha.cz
Telefon:+420 773 004 270
Cena:135 Kč / 12 minut

Tip: Recenze pražských Laser Game heren na iNFINITE.Blogu

Lazer Fun Praha je postavená na technologii v ČR zatím neznámého výrobce Delta Strike, díky čemuž zde najdeme řadu zajímavostí.

Jako první vás zaujme netradiční design zbraně, která připomíná zbraně z filmu Hvězdná pěchota. Kromě zajímavého designu na zbrani překvapí dva režimy funkce, a to jako Blaster (brokovnice) nebo Phaser (poloautomatická puška). V prvním případě zbraň má větší rozptyl ale menší kadenci, druhý je opačný, a tím pádem lepší na dálku.

V aréně najdeme několik netradiční prvků - terče, který při teamové hře fungují jako základny a při sólové hře přidávají život navíc. Další terče zvedají kadenci zbraní na 30 sekund. Posledním elementem jsou brány. Brána je buďto otevřená a svítí zeleně, pak lze projít. Zavřená brána pak hráče při průchodu nemilosrdně zabije.

Aréna nabízí řadu herních režimů, ať již se jedná o klasické Deathmatch či Team Deathmatch nebo netradiční - hru na zombíky, agenty nebo lovce a pro týmy pak territories, která je podobná módům domination z počítačových her - cílem je kontrolovat co nejvíce základen. Každý režím má možnost několika podnastavení podle složitosti.

Poslední zajímavostí je výtah umístěný ve středu arény, který představuje pro hráče jediný přístup do arény. Na začátku hry jsou všichni hráči vyvezeni nahoru, po skončení opět sjedou dolů

Zázemí nabízí tradiční posezení, jehož součástí v době naší návštěvy byla hra Guitar Hero, dále pak zbrojnici a monitor, kde se přehrávají základní instrukce. Vedle herny je pak čajovna, která nabízí po adrenalinové hře poklidný odpočinek.