Laser Game Galerie Butovice v Praze

Adresa:Galerie Butovice, Radlická 520/117
Otevírací doba:Denně: 10:00-24:00
Web: http://www.laser-game-praha.cz
Telefon:+420 606 746 380
Cena:99 - 139 Kč / 15 minut (podle počtu hráčů ve hře)

Tip: Recenze pražských Laser Game heren na iNFINITE.Blogu

Laser Game se nachází ve světě zábavy v Galerii Butovice. Jeho jádrem je vysoce moderní systém LaserMaxx EVO-5.

Po úvodu do hry obsluha zavede hráče do zbrojovny, která se nachází netradičně uvnitř arény - zde po oblečení vesty a zbraně je již na volbě hráče, kterým směrem se rozběhne. K dispozici je 400m2 veliký labyrint.

Právě design arény na první pohled zaujme. Stěny jsou dekorovány graffiti, které jsou častečně UV aktivní, takže ve tmě svítí. Najdeme zde i řadu dalších dekorací jako jsou maskovací sítě či různé předměty. Arénu podtrhují laserové a světelné efekty, a poměrně hlasitá hudba z kvalitních reproduktorů.

Kromě hráčů najdeme v aréně zařízení známá jako PowerPody a MiniPody - obě fungují v sólo hře jako miny, které zabijí nepozorného hráče, který kolem nich projde. Minu je možné deaktivovat zásahem zbraní. Pokud je mina hráčem zasažena 3x během pěti sekund, hráč dostane bonus - třeba rychlou střelbu, nezranitelnost, neviditelnost. Pokud je však mina ve špatné náladě, místo bonusu může hráče s klidem zabít.

Kromě sólové hry je možnost i hry týmové, kdy se PowerPody promění na základny. Každý tým musí svou základnu bránit a zneškodnit protivníkovu. Pokud se to povede, základna exploduje jako mina a všechny hráče v dosahu čeká deaktivace na 20 sekund.

EVO-5 sám o sobě nabízí řadu nastavení a herních režimů, je možné hrát s omezeným počtem životů nebo nábojů, a lze nastavit i další parametry - zde je však iniciativa na návštěvníkovi, aby sdělil obsluze své požadavky.

Kromě LaserGame nabízí Svět zábavy i bowling nebo herní automaty, a nechybí ani zásobený bar. V samotném nákupním centru je pak dostatek fastfoodu, ale i jiných obchodů. Výhodou je také snadné parkování na parkovišti nákupního centra.