Tron Laser Arena v Brně

Adresa: Jugoslávská 5, Brno
Otevírací doba:Denně: 16:00-23:00
Web: http://www.TronLaserArena.cz
Telefon:+420 724 744 134
Cena:95 Kč

Nově vybudovaná Tron Laser Aréna je nejmodernější Laser Game arénou ve střední Evropě.


Vše je jak ve filmu: Laserové brány, holografická zrcadla


Kromě skvěle navržené arény se spoustou překážek, taktických zákoutí a zkratek aréna nabízí i laserové brány. Aréna sleduje pozici všech hráčů a dle jejich pohybu a pořadí různě upravuje taktické mechanismy.

Je připraveno několik promyšlených herních módů a prostředí. Speciální holografická zrcadla zobrazují různé části arény a je možno skrze ně zasáhnout protivníky.

Prostorový TXH zvuk, prostředí inspirované filmy Tron, vetřelci nebo Mortal Kombat

Úžasný požitek ze hry znásobí audio technika. Aréna nabízí unikátní koncept prostorového zvuku jako první v Evropě. Zvuk v plné palbě maximální kvality zvuku DTS s certifikací THX Ultra.

Hudební motivy nahrály světově známé skupiny jako Daft Punk. A k tomu úžasně sladěné herní prostředí a efekty. Je možné si vybrat ze šesti hudebních motivů. Ponořit se můžete do světa TRONu, Vetřelce nebo herní klasiky Mortal Kombat.

Zábava nekončí ani po hře

Z arény můžete rovnou přejít do nového a originálního Bowling Baru, kde na vás čeká 6 bowlingových drah, 3 kulečníky, stolní fotbálek, šipky a především nekuřácké prostory. Na osvěžení čepují Plzeň, Radegast, Kofolu, Malinovku i sudové víno. Na zakousnutí křupavé Nachos, nakládaný hermelín nebo si můžete vybrat z nabídky 34 pizz.

Výhodou je kompletní zázemí, včetně šaten a sprch

Najdete tam také oddělené šatny a sprchy, zdarma. Po hře se tak můžete pohodlně osvěžit a pokračovat v zábavě. Třeba na Bowling Baru.